LISSA - Matrace pro zdravý spánek

Naprosto jedinečná matrace od slovenského výrobce, která nemá na trhu obdoby. Je zcela výjimečná nejen svým složením a rostoucí tvrdostí (viz. v textu níže), ale i naprosto unikátním potahem, který řeší pohodlnost, jednoduchost praní i praktičnost. Matrace má v sobě zabudovaný chránič proti protečení a tím ochrání jádro a prodlouží životnost matrace. Horní část matrace je v provedení Tencel, boky z 3D tkaniny a má všitý chránič z .moderního třívrstvého mikrovlákna, díky kterému odpadá nepříjemný šustivý efekt jiných chráničů. 

LISSA matrace

Tato matrace je jednou z nejkomplexnějších matrací na trhu. Spojuje kvalitní pěny LATEX + VISCO paměťovou pěnu s jedinečným potahem, který má odzipovatelný vrch, v němž je zašitý chránič matrace proti protečení tekutin. Matrace má rostoucí tvrdost (čím větší váha na matraci, tím tvrdší) a je vhodná pro všechny generace. Díky chrániči matrace je zcela ideální matrací pro společné spaní s dětmi.  

Díky tříletému bádání a testování vzniklo naprosto jedinečné složení matrace, jež kombinuje vlastnosti přírodního Latexu, Visco - Memory, Studené HR pěny, rexlexní výztuhy, 3D textílie a antialergických materiálů od renomovaných výrobců z Německa, Belgie, Česka a Slovenska. 

Díky materiálu Visco - Memory si matrace připisuje vlastnost paměťového efektu a v kombinaci se zónovaným latexem utváří ortopedickou zdravotní matraci. Jádro se přizpůsobuje, aniž by byla matrace příliš měkká. Kombinací Latexu a studené HR pěny se vytvořil na matraci pružinový efekt, který svoji funkci plní v rozmezí váhy 30 - 140 kg . Při zvyšující se zátěži se zapojují další vrstvy a tlak na matraci se rozděluje. Efekt zvyšuje životnost jádra a zabezpečí stálou pružnost ve všech váhových kategoriích.

3D textílie je materiál, jež je hojně využívám v automobilovém průmyslu. V kombinaci s Latexem zajišťuje dokonalé provzdušnění a cirkulaci vzduchu i po uložení v uzavřené posteli s pevným roštem. Latexová vrstva navíc funguje jako chladící prvek a udržuje jádro svěží i v horkých letních měsících. Naopak v období chladnějších měsíců se projevují vlastnosti paměťové pěny, která je výborná jako tepelný izolant a udržuje tak teplotní stálost

Jako levnější variantu lze nechat nacenit také LISSA matraci bez tohoto unikátního potahu - pouze s běžným potahem Tencel či Aloe Vera apod.