Potahy

MICROFIBER ACTIVE

Potah Microfiber je díky hladkému povrchu příjemný na dotyk a nedochází zde k zatrhávaní vláken. Potah Microfiber má antialergické vlastnosti. Má praktický zip, díky kterému lze potah sundat a prát na 40°C. Složení 100% polyester. Jedná se o základní, přesto kvalitní potah matrací.

ALOE VERA

Potahová látka s výtažky z Aloe obsahuje enzymy, minerální látky a aminokyseliny, které velmi pozitivně působí na pokožku a posilují relaxační účinky spánku. Má příjemně měkký povrch, se schopností regenerace pokožky a zaručuje dostatečnou hygienu. Potah je navíc prošitý s klimatizační výplní (PES vláknem 250 gr/m2)

Složení: 85 % polyester; 15 % viskóza, obohacený o výtažky z Aloe Vera

Antibakteriální, antiroztočový, odzipovatelný a pratelný do 60°C.

SILVER

Kvalitní a příjemný měkký potah se schopností regenerace pokožky. STŘÍBRO je ideální při alergii na prach a při potížích s nadměrným pocením, neboť vlastnosti této látky zaručují vynikající hygienu - antistatické, antibakteriální a antimykotické vlastnosti zabraňují růstu plísní. Potah je zónově prošitý s klimatizační výplní - PES vláknem (250 gr/m2)

Složení: 7% sim, 30% viskóza, 70% polyester, odzipovatelný a pratelný do 60°C.

TENCEL

Velmi kvalitní potah špičkových parametrů vyrobený z hedvábné trikotové látky Tencel s použitím Vortex technologie, je charakteristický vysokou vzdušností a odvodem vlhkosti.

Rychle se vysouší, čímž zabezpečuje vysokou hygienu a komfort matrace. Látka je vyrobená z přírodních celulózových vláken LYOCELL, je velmi pevný a má dlouhou životnost. Potah prošitý s klimatizační výplní, PES vláknem 300 gr/m2.

Složení: 38% Lyocell, 37% Polyamid, 25% Polyester,

Potah je přirozeně antibakteriální a antiroztočový, odzipovatelný a pratelný do 60 °C.

CHRÁNIČ MATRACE

K matracím si lze objednat antibakteriální protiroztočový chránič matrace z moderního třívrstvého mikrovlákna. Chránič se dává na matrace pomocí napínacích pásů a upne se na roh matrace. Chrání matraci před roztoči, bakteriemi, vlhkostí a plísněmi, čímž prodlužuje životnost matrace a zvyšuje hygienu. Mikrovlákno dokáže absorbovat pot, špínu, bakterie apod.

Údržba chrániče: pereme na 60 °C, dle potřeby či dvakrát do měsíce.

Cena chrániče na jednolůžko je na poptávku.

Matrace splňují certifikovaný a zdravotně nezávadný OEKO-TEX standard.