LEVITAL POCKET XXL

Taštičková matrace LEVITAL POCKET je jednou z moderních matrací, kde je každá pružina v samostatném obalu (256 ks/m2), takže neovlivňuje deformací ostatní pružiny kolem. "Taštičky" jsou rozděleny do bloků s odlišným proudem, a vytváří tak 7 anatomických zón na individuální oporu jednotlivých častí těla.

Tato moderní technologie je zárukou kvalitních ortopedických vlastností a zvyšuje pružnost i odolnost matrace. Z jedné strany má tato exkluzivní matrace LEVITAL POCKET až 6 cm kvalitní flexibilní studenou HR pěnu o vysoké objemové hmotnosti, což je u taštičkové matrace vzácností, s ohledem na cenu hustých materiálů, Na HR pěně je uložena LATEXOVÁ perforovaná vrstva, která se stará o dokonalé provzdušnění i oporu těla. Latex je také ideální do horkých letních dnů, kdy se aktivuje jeho chladící efekt. Druhá strana matrace je tvořena velmi kvalitní PUR pěnou ELIOCELL.

Tato matrace je vhodná pro náročného zákazníka, který ocení spánek na kvalitní HR pěně a na přírodní vrstvě Latexu. Je to také výborná partnerská matrace.

Matraci je vhodné uložit na pevné lamelové rošty s maximální mezerou 4 cm mezi lamelami, případně na rošt s maximální mezerou 5 cm.

Tvrdost: Středně tvrdý 3, Tvrdý 5 

Nosnost: Od 40 do 130 Kg 

Zip ANO 

Pratelný potah: ANO 

Výška matrace: 20 XL, 25 XXL 

Zóny: NE 

Záruční doba: 4 roky

Každá matrace je zakázková výroba s dodáním max. do 15-20 dnů.

Cena od 5 430,00 Kč