LISSA - měkká

Tato exkluzivní matrace je jednou z nejkomplexnějších matrací na trhu. Je naprosto výjimečná díky spojení té nejkvalitnější pěny LATEX + VISCO s jedinečným potahem, který má odzipovatelný vrch, v němž je zašitý chránič matrace proti protečení tekutin. Matrace má rostoucí tvrdost (čím větší váha na matraci, tím tvrdší) a je vhodná pro všechny generace. Díky chrániči matrace je zcela ideální matrací pro společné spaní s dětmi.

Díky tříletému bádání a testování vzniklo naprosto jedinečné složení matrace , jež kombinuje vlastnosti přírodního Latexu, Visco - Memory, Studené HR pěny, reflexní výztuhy ELIOCELL, 3D textílie v potahu a antialergických materiálů od renomovaných výrobců z Německa, Belgie, Česka a Slovenska za příznivou cenu.

Díky materiálu Visco - Memory si matrace připisuje vlastnost paměťového efektu a v kombinaci se zónovaným latexem získává ortopedickou funkci zdravotní matrace. Matrace tak poskytuje dokonalé uvolnění namáhaným částem těla se zachováním pružnosti a vzdušnosti matrace. Studená pěna zde funguje jako podpůrná vrstva pro ideální rozložení tlaku, čímž zvyšuje komfort a přispívá k ortopedickým vlastnostem. Společně s ELIOCELL reflexní výztuhou pak přispívají k dlouhé životnosti matrace.

Jádro se přizpůsobuje, aniž by byla matrace příliš měkká či příliš tvrdá.

Pro milovníky skutečně měkkých matrací pak doporučujeme měkčí variantu LISSA matrace, která má v jádru zdvojenou vrstvu VISCO paměťové pěny.

Kombinací Latexu a studené HR pěny se vytvořil na matraci pružinový efekt, který svoji funkci plní v rozmezí váhy 30 - 140 kg . Při zvyšující se zátěži se zapojují další vrstvy a tlak na matraci se rozděluje. Efekt zvyšuje životnost jádra a zabezpečí stálou pružnost ve všech váhových kategoriích.

Latexová matrace je skvělým společníkem v horkých letních dnech, kdy plní svoji chladící funkci a udržuje matraci svěží a vzdušnou, zatímco v zimních měsících se projevují izolační vlastnosti VISCO pěny jež zajišťuje teplotní stálost.

3D textílie v kombinaci s Latexem podporuje dokonalé provzdušnění matrace a cirkulaci vzduchu i po uložení v uzavřené posteli s pevným roštem.

Jako levnější variantu lze nechat nacenit také LISSA matraci bez tohoto unikátního potahu - pouze s běžným potahem Tencel či Aloe Vera apod.


Každá matrace je zakázková výroba s dodáním max. do 15-20 dnů.

Cena od 9 400,00 Kč 9 989,00 Kč