OSAKA XXL

Vysoká taštičková matrace OSAKA je jednou z moderních matrací, kde je každá pružina v samostatném obalu (256 ks/m2), takže neovlivňuje deformací ostatní pružiny kolem. "Taštičky" jsou rozděleny do bloků s odlišným proudem, a vytváří tak 7 anatomických zón na individuální oporu jednotlivých častí těla.

Tato moderní technologie je zárukou kvalitních ortopedických vlastností a zvyšuje pružnost i odolnost matrace. Z jedné strany má matrace OSAKA 4 cm kvalitní flexibilní HR pěny ELIOCELL o vysoké objemové hmotnosti a z druhé strany kvalitní visco-elastickou pěnu také o vysoké objemové hmotnosti. Od matrace BARMA se liší tím, že tato VISCO paměťová pěna je profilovaná do 7 zón. Celá matrace je dodatečně vyztužená přírodní kokosovou deskou, která výrazně vyzdvihuje vlastnosti vysoce kvalitní studené HR pěny. Ta zpevňuje matraci pro dosažení vyššího stupně tvrdosti.

Jde o výbornou partnerskou matraci.

Tato matrace je vhodná pro náročného zákazníka, který ocení spánek na profilované 7 zónové visco-elastické, moderní "paměťové" pěně.

Matraci je vhodné uložit na pevné lamelové rošty s maximální mezerou 4 cm mezi lamelami, případně na rošt s maximální mezerou 5 cm.

Tvrdost: Středně tvrdý 3, Tvrdý 5 

Nosnost: Od 40 do 130 Kg 

Zips ANO 

Pratelný potah: ANO 

Výška matrace: 20 XL, 25 XXL 

Zóny: NE 

Záruční doba: 3 roky

Každá matrace je zakázková výroba s dodáním max. do 15-20 dnů.

Cena od 4 730,00 Kč