PENTAL BLUE3

Exkluzivní řada latexových matrací dodá vašemu spánku lehkost a vzdušnost přírodního materiálu a zároveň zajistí vysokou stálost materiálu, termoregulační vlastnosti a prodyšnost. Přidané syntetické materiály a technologie zpracování kaučuku zajišťují ortopedické vlastnosti na úrovni zdravotní matrace a je vhodná i pro ty nejnáročnější klienty.

Stejně jako matrace PENTAL VISCO spojuje dva nejdůležitější materiály pro vaše pohodlí - LATEX a VISCO paměťovou pěnu. Latexová deska s perforací zaručuje dokonalou ventilaci matrace a je ideální do horkých letních dnů, zatímco VISCO paměťová pěna se stará o dokonalou přizpůsobivost vašemu tělu ve všech spánkových polohách. Svoji funkci má i během zimních dnů a nocí, kdy zabraňuje i nežádoucímu úniku tepla. Toto exkluzivní jádro je ve střední vrstvě dvojnásobně vyztužené a významně zpevněné kokosovou Flexideskou a doplněno o pružnou HR pěnu, která nahrazuje efekt pružiny bez rizika praskavých zvuků.

Tato kombinace zajistí pohodlný spánek i osobám s vysokou hmotností. Od matrace PENTAL VISCO se PENTAL BLUE odlišuje typem použité HR pěny. Tento rozdíl se více než kde jinde pozitivně promítne v ceně.

Tvrdost: Středně tvrdý 3, Tvrdší 4 

Nosnost: Od 40 do 150 Kg 

Zip ANO 

Pratelný potah: ANO 

Výška matrace: 20 XL, 25 XXL 

Zóny: NE 

Záruční doba: 5 let 

Každá matrace je zakázková výroba s dodáním max. do 15-20 dnů.

6 130,00 Kč